MTS Żory zaciął się po przerwie

16.09.2018 21:05 | 0 komentarzy | adi

MTS Żory po wyrównanym pojedynku przegrał u siebie z AZS-em AWF-em Warszawa 21:23.

Mecz lepiej zaczęły przyjezdne, które w pierwszych minutach prowadziły. Gospodynie wyszły na prowadzenie pierwszy raz w 6. minucie po trafieniu Nicoli Romanowskiej. Drużyny grały bramka za bramkę, ale na przerwę to MTS Żory prowadził, 14:13.

W drugiej MTS prowadził już 16:14, ale od tego momentu warszawianki rzuciły aż sześć bramek z rzędu. Trwająca prawie 10 minut niemoc gospodyń była bardzo bolesna w skutkach - przyjezdne już do końca nie oddały prowadzenia, choć raz udało się zbliżyć na dystans dwóch trafień.

MTS Żory - KS AZS AWF Warszawa 21:23 (14:13)

MTS: Paulina Matczak, Oliwia Twardawa, Bożena Pietrzak 1, Nicola Romanowska 5, Natalia Drozdowska, Żaneta Moskal 1, Andżelika Busk, Zuzanna Mikosz 4, Marta Redlecka, Sandra Matusik 8, Patrycja Jakóbczyk, Patrycja Kowal 2.

AZS: Ariana Stępniak, Katarzyna Pożoga 4, Izabela Maciejewska 4, Julia Bilik, Martyna Rozmus 2, Kinga Jóźwik, Paulina Pawłowska 4, Sara Szczukocka, Patrycja Kozak 9.