Płomień zdemolowany. Dwa gole znanego ligowca

29.09.2018 21:11 | 4 komentarze | adi

Płomień Połomia nie miał nic do powiedzenia w meczu z Drzewiarzem Jasienica, który wygrał 6:0.

Oczywistym faworytem spotkania byli goście, którzy ze swojej roli zaczęli się wywiązywać od samego początku. Już w pierwszej minucie premierowego gola zdobył Paweł Chojnacki, który kilkanaście minut później podwyższył prowadzenie. Po chwili na listę strzelców wpisał się Dariusz Kołodziej, znany z występów m.in. w Podbeskidziu Bielsko-Biała i Górnika Zabrze. Podobnie jak Chojnacki, on również zakończył spotkanie z dwoma trafieniami. Przed przerwą z rzutu karnego trafił też Dariusz Łoś. W drugiej części na 5:0 podwyższył Filip Gajda, a wynik ustalił Kołodziej.

Drzewiarz z 20 punktami zajmuje drugie miejsce. Płomień z czterema "oczkami" zamyka ligową tabelę. W 9 spotkaniach stracił 30 bramek.

Płomień Połomia - Drzewiarz Jasienica 0:6 (0:4)

Bramki: Paweł Chojnacki 1.,18., Dariusz Kołodziej 21.,74., Dariusz Łoś 24. (k), Filip Gajda 55.