środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Szybka porażka rybniczanek

07.10.2018 22:16 | 0 komentarzy | adi

Zawodniczki UKS Jedynka ERBUD Rybnik w zaledwie godzinę przegrały 0:3 z VC Victorią MOSiR Cieszyn w meczu I ligi śląskiej.

Mecz nie był wyrównany i emocjonujący. Najkrótszy był pierwszy set, który w kilkanaście minut gospodynie wygrały do 15. W każdej kolejnej partii rybniczanki co prawda zdobywały więcej punktów, ale i tak nie miały za dużo do powiedzenia w starciu z cieszyniankami. Drużyna z Rybnika zanotowała drugą porażkę w tym sezonie - drugą w trzech odsłonach.

VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:15, 25:19, 25:20)

Victoria: Arleta Adamczyk, Kupka, Bałoń, Gibiec, Glajc, Adriana Adamczyk, Wróbel, Husarek, Wiecheć, Kozyra, Kubica oraz Pońc (libero).

Jedynka: Płaszczyńska, Kuligowska, Dudek, Prudel, Kurpanik, Kwaśny, Krzystała, Urbańska oraz Smołka (libero).

Sędziowie: Grzegorz Kalfas, Dawid Sładczyk.