Szok! Unia Turza poległa w meczu z Marklowicami!

13.10.2018 13:32 | 12 komentarzy | AgaKa

Wielki szok na boisku w Marklowicach. Gospodarze wygrali mecz z Unią Turza Śląska aż 3:0.

Pierwsza połowa sobotniego meczu w Marklowicach zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Bramkę w 27. minucie strzelił Jarosław Pawelec. Unia Turza próbowała odrobić straty, lecz każda próba strzelenia gola kończyła się niepowodzeniem. Marklowice w drugiej połowie spotkania dołożyły do swojego konta kolejne dwie bramki, obie padły w końcówce meczu. W 90. minucie gola strzelił Paweł Miczek. Pięć minut później, w doliczonym czasie gry Pawelec strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i trzecią dla Marklowic.

O tym, że mecz był niezwykle zacięty świadczy aż siedem żółtych kartek, z czego trzy dla Marklowic, a cztery dla Unii. Przegrana Unii to dobra wiadomość dla kibiców Odry Wodzisław, która dostała szansę przeskoczenia zespołu z Turzy w tabeli. Odra gra jutro (niedziela) mecz wyjazdowy w Lubomii.

KS Polonia Marklowice - Unia Turza Śląska 3:0 (1:0)

KS Polonia Marklowice: KS Polonia Marklowice: Marcin Antończyk, Bartłomiej Krakowczyk, Dawid Zimoń, Maciej Sachs, Jarosław Pietrzak, Marcin Plura, Marcin Pachcioł (69. Wita), Przemysław Pawliczek (90. Skupień), Paweł Miczek, Szymon Wacławik (90.+2 Peterko), Jarosław Pawelec (90.+4 Pietrzak)

Rezerwowi: Andrzej Błatoń, Robert Peterko, Michał Skupień, Mariusz Pietrzak, Karol Wita, Kamil Komraus

Bramki: Paweł Miczek (90.), Jarosław Pawelec (27.,90.+5)

Unia Turza Śląska: Kamil Główka, Kamil Kuczok, Arkadiusz Lalko, Dariusz Pawlusiński, Marek Gładkowski, Gabriel Szkatuła (62. Maryniok), Piotr Glenc, Kamil Kostecki (80. Krupiński), Oskar Stanik (64. Staniczek), Dawid Pawlusiński (69. Szewczyk), Dawid Hanzel

Rezerwowi: Tomasz Lewandowski, Jan Krupiński, Paweł Staniczek, Mikołaj Szewczyk, Robert Maryniok, Bartosz Suszek

Żółte kartki: Łącznie 7, Unia Turza: Pawlusiński, Hanzel, Krupiński, Staniczek; Marklowice: Putrzak, Wita, Sachs