JKS SMS z kolejną wygraną [ZDJĘCIA]

14.10.2018 10:36 | 0 komentarzy | adi

Zawodniczki JKS-u SMS-u Jastrzębie wygrały trzeci mecz w trzech setach. Tym razem z UKS-em Centrum przy POSiR Pszczyna.

W pierwszym secie jastrzębianki musiały gonić rywalki, które dobrze zaczęły (0:3, 5:10). Pościg okazał się skuteczny i w końcówce to JKS seryjnie zdobywał punkty i wygrał do 20.

W drugiej części było podobnie, a zawodniczki z Pszczyny prowadziły już 18:12. Ponownie jednak - ale tym razem z większą dawką emocji - gospodynie dogoniły i wygrały - na przewagi.

W trzecim secie emocji już nie było i siatkarki JKS-u pewnie, wysoko wygrały do 14, a całe spotkanie 3:0. Jastrzębianki są jedynym zespołem z kompletem punktów w I lidze śląskiej.

JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:20, 26:24, 25:14)

JKS: Żagan, Walica, Stępień, Bury, Kuczera, Jędrysik, Lorenc, Kijańska, Kołodziej, Szajer, Kajzerek (libero).

Pszczyna: N. Chowaniec, Mieszczak, Żołneczko, D. Chowaniec, Młynarczyk, Szyszka, J. Chowaniec, Kędzior, Pustelnik, Pyrek, Puchała (libero).