SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie poległ na trudnym terenie ŁKS-u Łódź. ROW Rybnik bezbramkowo zremisował z Olimpią Elbląg. Dąb Gaszowice zwyciężył Unię Racibórz, natomiast Decor Bełk, Odra Centrum Wodzisław Śląski i Płomień Połomia musiały uznać wyższość swoich rywali. W niższych klasach rozgrywkowych bardzo dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (20/21.10.2018)
- Bełsznica – Zabełków 7:1 (4:1)
- Rogów II – Nieboczowy 1:7 (0:3)
- Krzyżkowice – Owsiszcze 1:0 (1:0)
- Górki Śląskie – Gorzyce II 1:0 (0:0)
- Ocice Racibórz – Adamowice 3:2 (1:2)
- Grzegorzowice – Gaszowice II 8:1 (4:1)
- Gamów – Buków 2:3 (1:0)
- Ruda Kozielska – Markowice 2:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nieboczowy | 12 | 29 | 34:10 |
2. | Markowice | 12 | 27 | 38:7 |
3. | Górki Śląskie | 12 | 25 | 32:12 |
4. | Krzyżkowice | 12 | 23 | 19:14 |
5. | Grzegorzowice | 12 | 21 | 28:17 |
6. | Owsiszcze | 12 | 19 | 19:14 |
7. | Adamowice | 12 | 16 | 25:28 |
8. | Buków | 12 | 16 | 24:27 |
9. | Gaszowice II | 12 | 16 | 25:31 |
10. | Gamów | 12 | 16 | 20:26 |
11. | Bełsznica | 12 | 15 | 23:25 |
12. | Gorzyce II | 12 | 12 | 28:35 |
13. | Zabełków | 12 | 12 | 15:27 |
14. | Ruda Kozielska | 12 | 11 | 18:28 |
15. | Rogów II | 12 | 9 | 12:40 |
16. | Ocice Racibórz | 12 | 7 | 14:33 |
Zapowiedź XIII kolejki (27/28.10.2018)
Krzyżkowice – Nieboczowy (sb 14:00), Zabełków – Grzegorzowice (sb 14:00), Owsiszcze – Gamów (sb 14:00), Buków – Ruda Kozielska (sb 14:00), Gorzyce II – Ocice Racibórz (nd 11:00), Gaszowice II – Rogów II (nd 14:00), Markowice – Górki Śląskie (nd 14:00), Adamowice – Bełsznica (nd 14:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (20/21.10.2018)
- Mszana – Rowień 1:0 (1:0)
- Palowice – Szeroka 3:0 (0:0)
- Szczerbice – Połomia II 1:2 (0:2)
- Jankowice – Kokoszyce 5:2 (1:2)
- Godów – Krostoszowice 3:1 (1:0)
- Czuchów – Grabownia-Golejów 2:4 (2:2)
- Stanowice – Gołkowice 10:3 (4:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Palowice | 10 | 27 | 40:12 |
2. | Grabownia-Golejów | 10 | 24 | 29:16 |
3. | Mszana | 10 | 22 | 26:17 |
4. | Połomia II | 10 | 20 | 27:19 |
5. | Rowień | 10 | 18 | 17:16 |
6. | Czuchów | 10 | 16 | 28:26 |
7. | Jankowice | 10 | 14 | 33:26 |
8. | Godów | 10 | 14 | 16:18 |
9. | Kokoszyce | 10 | 12 | 19:25 |
10. | Krostoszowice | 10 | 12 | 19:26 |
11. | Szczerbice | 10 | 11 | 21:24 |
12. | Szeroka | 10 | 10 | 21:21 |
13. | Stanowice | 10 | 3 | 24:44 |
14. | Gołkowice | 10 | 0 | 12:42 |
Zapowiedź XI kolejki (27/28.10.2018)
Rowień – Jankowice (sb 14:00), Krostoszowice – Czuchów (sb 14:00), Mszana – Gołkowice (sb 14:00), Grabownia-Golejów – Stanowice (nd 14:00), Kokoszyce – Szczerbice (nd 14:00), Szeroka – Godów (nd 14:00), Połomia II – Palowice (nd 14:00).
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (20/21.10.2018)
- Wojnowice – Pietraszyn 3:3 (0:3)
- Cyprzanów – Tworków II 1:0 (0:0)
- Olza – Bolesław 3:1 (1:1)
- Bojanów – Czyżowice II (mecz przełożony na 27.10.2018, sb 15:00)
- Owsiszcze II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice II | 7 | 18 | 40:12 |
2. | Cyprzanów | 8 | 16 | 17:13 |
3. | Wojnowice | 8 | 14 | 17:16 |
4. | Olza | 8 | 13 | 23:18 |
5. | Tworków II | 8 | 13 | 13:14 |
6. | Owsiszcze II | 8 | 12 | 14:11 |
7. | Bojanów | 7 | 7 | 14:25 |
8. | Bolesław | 8 | 6 | 18:27 |
9. | Pietraszyn | 8 | 2 | 15:35 |
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (20.10.2018)
- Babice – Pstrążna 2:3 (1:1)
- Dzimierz – Studzienna II 0:0
- Płonia Racibórz – Rzuchów 2:6 (1:2)
- Siedliska – pauza
- Kornowac II – pauza
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rzuchów | 7 | 17 | 21:5 |
2. | Dzimierz | 7 | 15 | 19:8 |
3. | Kornowac II | 7 | 13 | 15:12 |
4. | Płonia Racibórz | 7 | 11 | 16:17 |
5. | Pstrążna | 7 | 7 | 25:19 |
6. | Studzienna II | 7 | 6 | 7:12 |
7. | Babice | 7 | 6 | 14:20 |
8. | Siedliska | 7 | 3 | 5:29 |
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (20/21.10.2018)
- Rój – Polaris Żory 6:3 (3:3)
- Skrbeńsko – Zwonowice 1:0 (0:0)
- Radziejów-Popielów II – Czerwionka II 0:3 (0:1)
- Rymer Rybnik II – Chwałęcice 8:0 (1:0)
- Jastrzębie-Bzie – Krostoszowice II 6:3 (4:0)
- Kleszczów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Skrbeńsko | 8 | 19 | 25:11 |
2. | Rymer Rybnik II | 8 | 18 | 39:18 |
3. | Kleszczów | 8 | 18 | 32:14 |
4. | Polaris Żory | 9 | 15 | 34:24 |
5. | Zwonowice | 8 | 13 | 33:20 |
6. | Czerwionka II | 8 | 13 | 25:14 |
7. | Rój | 8 | 13 | 27:27 |
8. | Jastrzębie-Bzie | 8 | 10 | 20:21 |
9. | Radziejów-Popielów II | 8 | 7 | 13:24 |
10. | Krostoszowice II | 9 | 3 | 18:54 |
11. | Chwałęcice | 8 | 3 | 9:48 |
Zapowiedź X kolejki (27/28.10.2018)
Polaris Żory – Jastrzębie-Bzie (sb 14:00), Kleszczów – Skrbeńsko (nd 11:00), Czerwionka II – Zwonowice (nd 14:00), Chwałęcice – Rój (nd 14:00), Radziejów-Popielów II – Rymer Rybnik II (nd 14:00), Krostoszowice II – pauza.
Puchar Polski (Podokręg Rybnik)
Wynik zaległego meczu ćwierćfinałowego (17.10.2018)
- Gwiazda Skrzyszów – Odra Wodzisław Śląski 1:1 (1:0), rzuty karne 3:4