Czwarta porażka Akademii Talentów

22.10.2018 21:35 | 0 komentarzy | adi

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla przegrała u siebie z MKS-em Andrychów w czterech setach.

Młodzi zawodnicy JW nie byli faworytami w starciu z MKS-em Andrychów, który podchodził do spotkania jako jedna z dwóch niepokonanych w II lidze drużyn - i miana tego nie stracił.

W pierwszym secie gospodarze nie nawiązali walki z MKS-em. W drugim zagrali znacznie lepiej i wygrali do 17, ale nie byli w stanie pójść za ciosem i kolejne dwie partie padły łupem andrychowian.

O pierwsze zwycięstwo trzeba więc poczekać przynajmniej do 27 października - wtedy to Akademia Talentów pojedzie na mecz z Kęczaninem Kęty.

Żorska Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - MKS Andrychów 1:3 (14:25, 25:17, 21:25, 20:25)