Akademia Talentów wciąż bez zwycięstwa

27.10.2018 22:16 | 0 komentarzy | adi

Żorska Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla w czterech setach przegrała na wyjeździe z Kęczaninem Kęty.

Akademia Talentów JW nie wykorzystała piątej okazji, by zdobyć pierwsze ligowe punkty. Przyjezdni tylko w dwóch setach nawiązali walkę z Kęczaninem - drugiego wygrali do 23, a trzeciego przegrali na przewagi. Pierwszego i ostatniego gospodarze wygrali z łatwością.

Akademia Talentów po pięciu kolejkach wciąż ma zerowy dorobek punktowy. W szóstej kolejce zmierzy się z drugim zespołem BBTS-u Bielsko-Biała.

Kęczanin Kęty - Żorska Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla 3:1 (25:17, 23:25, 28:26, 25:16)

Kęczanin: Błasiak, Samborski, Szpyrka, Żuchowski, Sablik, Fenoszyn, Pochłopień, Ferek, Gruszka, Krupa, Skolimowski, Gutt (libero), Waloch (libero).

Akademia: Szwed, Filipczak, Granieczny, Kraj, Laskowski, Nabiałczyk, Stokłosiński, Czyżowski, Gierżot, Błażej, Szymczak, Walczak, Włodźko (libero), Janicki.