środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Dąb Gaszowice podniósł się po szybkim ataku Wilków [ZDJĘCIA]

03.11.2018 21:31 | 0 komentarzy | tom

W sobotę w Piecach rozegrano mecz 14 kolejki IV ligi. Miejscowy GKS Dąb Gaszowice zmierzył się LKS Wilki Wilcza. Goście po czterech minutach prowadzili już dwoma bramkami. Ten silny cios nie zraził gospodarzy, którzy odrobili jedną bramkę w 19 minucie. Druga połowa zdecydowanie należała do Dębu, który wygrał 4:3

GKS Dąb Gaszowice - LKS Wilki Wilcza 4:3 (1:2)

Bramki: Krzysztof Sikora 19., Mariusz Kraśniewski 51., 71., Dominik Niećko 86. - Dawid Gajewski 2., Jakub Steuer 4. Marcin Leszczyński 82.

Żółte kartki: Przemysław Stebel, Wojciech Orzeł (Dąb)

Dąb: Jakub Lichoń, Wojciech Orzeł, Michał Szczurek, Mariusz Kraśniewski (90. Kamil Sikora), Tomasz Reguła, Krzysztow Szewczyk (60. Dominik Niećko), Przemysław Stebel (90. Jakub Smołka), Sebastian Szymura (60. Maksym Kravets), Kamil Elias, Krzysztod Sikora, Michał Mazur. Trener: Dawiusz Widawski.

Wilki: Damian Matras, Kamil Wawoczny Michał Orzeszyna, Marcin Leszczyński, Jakub Steuer, Dawid Gajewski, Łukasz Żyrkowski (65. Bartosz Sulima), Mateusz Wiśniowski (55. Aleksander Sopel), Piotr Buchalik, Dawid Drozdowski (55. Dawid Boczar), Dominik Czekański (75. Mateusz Lemieszko). Trener: Józef Dankowski.