Futsal: Trwa fatalna passa Piasta

04.11.2018 08:13 | 0 komentarzy | dud

W meczu 6. kolejki Ekstraklasy futsalu, Piast Gliwice przegrał z drużyną FC Toruń.

Trwa fatalna passa zawodników z Gliwic. W tym sezonie nie wygrali jeszcze spotkania, nie zdobyli punktu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

W sobotni wieczór Piast nie wykorzystał atutu własnej hali. Mimo wielu prób narzucenia swojego stylu gry, to goście dzielnie się bronili i wypunktowali drużynę w Gliwic. Do przerwy goście prowadzili 1:0, po golu Mateusza Cymana.

W drugiej połowie Piast zdominował gości, jednak z przewagi nic nie wynikło. Zawodnicy z Torunia przetrwali ataki Piasta i zdobyli jeszcze dwie bramki. Autorem trafień był Marcin Mikołajewicz.

W następnej kolejce Piast zagra z Pogonią 04 Szczecin.

Piast Gliwice – FC Toruń 0:3 (0:1)