Tyle bramek Odra Centrum w tym sezonie jeszcze nie strzeliła

04.11.2018 16:14 | 4 komentarze | adi

Odra Centrum Wodzisław Śląski pokonała na wyjeździe drugi zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała 4:1.

Na początku spotkania Odra Centrum miała pewne problemy z przystosowaniem się do warunków - mecz odbywał się na boisku o syntetycznej nawierzchni. Im bliżej przerwy, tym gra wodzisławian wyglądała lepiej, czego efektem było trafienie Bartosza Sikorskiego. Chwilę po wznowieniu gry gospodarze wyrównali po rzucie rożnym, ale końcówka należała do gości.

Odra Centrum ponownie prowadziła po golu Marcina Malinowskiego z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Tomaszu Zielińskim. 10 minut przed przerwą prowadzenie gości podwyższył Tobiasz Wodecki, a wynik ustalił - ładnym strzałem w "okienko" Kacper Krupiński.

Dzięki wygranej Odra Centrum wyprzedziła "Górali" w tabeli i zajmuje obecnie 11. miejsce. Ma tyle samo punktów co Unia Racibórz.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:4 (0:1)

Bramki dla Odry: Sikorski 39., Malinowski 71. (k), Wodecki 80., Krupiński 86.

Odra: Świerczek - Reinhard, Buczek, Malinowski, Krzyżok, Lukoszek (82. Krupiński), Cichy, Sikorski (72. Florkowski), Zieliński (72. Gajda), Gorzawski, (55. Kocztorz), Wodecki.