Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Bez niespodzianki. Sośnica rozbiła Plon

10.11.2018 09:06 | 0 komentarzy | dud

W meczu 3. kolejki II ligi futsalu, KS Sośnica Gliwice wygrała z drużyną LKS Plon Błotnica Strzelecka.

Sośnica przed spotkaniem była faworytem i potwierdziła to na boisku. Zawodnicy z Gliwic urządzili sobie trening strzelecki na hali przy ulicy Władysława Sikorskiego 130.

Już w pierwszej połowie wynik 6:0 dla Sośnicy wskazywał, że kibice będą świadkami rezultatu dwucyfrowego. Równo po 30. minutach gry Sośnica strzeliła Plonowi dziesiątą bramkę. W ostatnich dziesięciu minutach zdobyli jeszcze trzy, a w cały meczu stracili tylko dwa gole. Najlepszym strzelcem Sośnicy Gliwice był Tomasz Dura, 4 gole.

LKS Plon Błotnica Strzelecka - KS Sośnica Gliwice 2:13 (0:6)