Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Dobra pierwsza połowa nie wystarczyła, by zdobyć trzy punkty

13.11.2018 14:00 | 1 komentarz | dud

W meczu 15. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Dąb Gaszowice przegrał z rezerwami GKS-u Tychy.

Pierwsza połowa obfitowała w szanse dla obu ekip. Jednak skuteczniejszy w końcówce był Dąb. W 42. minucie po rozegraniu rzutu różnego bramkę dla gości strzelił Mariusz Kraśniewski.

W drugiej połowie gospodarze mocno ruszyli do odrabiania strat i już w 48. minucie wyrównali. Bramkę strzałem głową zdobył Staniucha. W 61. minucie Szumilas wyprowadził GKS na prowadzenie, ale Dąb wyrównał już po minucie za sprawą Kravetsa.

W 68. minucie niefortunnie interweniował Krzysztof Sikora i skierował piłkę do własnej bramki. Kolejne minuty to przewaga gospodarzy, którzy zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę, pieczętując wynik na 4:2.

Dąb Gaszowce zajmuje 12. miejsce w tabeli.

GKS II Tychy - Dąb Gaszowice 4:2 (0:1)