Stary Ujazd nie pozostawił złudzeń Włókniarzowi

17.11.2018 15:23 | 0 komentarzy | dud

W meczu 15. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej, Włókniarz Kietrz przegrał z LZS-em Stary Ujazd.

Spotkanie Włókniarza z Ujazdem zapowiadało się na hit ostatniej kolejki klasy okręgowej. Spotykały się ze sobą lider oraz trzeci w tabeli Kietrz.

Od początku spotkania optyczną przewagę posiadali goście. To oni przebywali częściej na połowie Włókniarza. W pierwszej części gry padła jedna bramka, a strzelem był zawodnik gości. Po dośrodkowaniu z lewej strony ładnym strzałem popisał się prawy pomocnik LZS-u.

W drugą połowę idealnie weszli goście, którzy już po 53. minutach prowadzili 3:0. Stary Ujazd najpierw strzelił gola w zamieszaniu podbramkowym, a później napastnik gości wykorzystał sytuację sam na sam. Włókniarz próbował przedostać się pod bramkę lidera, ale były to zazwyczaj próby nieudane. Ostatnia bramka meczu to gol samobójczy w wykonaniu Muzyka.

Lider pewnie wygrał w Kietrzu i spędzi przerwę zimową mając dwa punkty przewagi nad GKS-em Głuchołazy.

Włókniarz Kietrz - LZS Stary Ujazd 0:4 (0:1)