środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RMKS Rybnik wygrywa w Raciborzu

25.11.2018 13:54 | 0 komentarzy | epi

W meczu 8. kolejki koszykarskiej II ligi kobiet RMKS Rybnik wygrał z RKK AZS-em Racibórz

W rozgrywanym na Arenie Rafako meczu już od pierwszych minut lepiej zagrały koszykarki z Rybnika. W pierwszej kwarcie RKK AZS Racibórz przegrał 11:8, a do przerwy przewaga RMKS-u wzrosła do dziesięciu punktów. W trzeciej kwarcie gospodynie przegrały 17:6, a w czwartej, najbardziej wyrównanej połowie przegrały 9:8. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem RMKS-u Rybnik 49:27.

Najlepiej punktującą zawodniczką meczu został Zuzanna Paradowska, zdobywając 19 punktów. RMKS Rybnik jest na pierwszym, a RKK AZS Racibórz na ostatnim miejscu w tabeli II ligi kobiet.

RKK AZS Racibórz - RMKS Rybnik 27:49 (8:11, 5:12, 6:17, 8:9)

RKK AZS Racibórz: Alicja Botorek 7, Katarzyna Chuda 4, Anna Bogusz 2, Nikol Dudek, Zuzanna Stęc 1, Monika Opiatowska 7, Alicja Kucza, Kaja Sipiel, Karolina Zimnicka 6

RMKS Rybnik: Natalia Marta Micek, Katarzyna Jagła 5, Julia Strymecka 2, Wioletta Walocha 6, Martyna Gruszka, Nikola Ponikowska 11, Zuzanna Paradowska 19, Małgorzata Struzik, Aleksandra Rok 4, Wiktoria Ozga, Joanna Sobota 2