MTS Knurów przegrał w zaciętym meczu z Bielsko Białą [ZDJĘCIA]

26.11.2018 22:21 | 0 komentarzy | tom

W poniedziałek w hali MOSiR w Knurowie rozegrano mecz 6 kolejki II ligi PLF. MTS Knurów po ostatnim remisie przegrał z rezerwami Rekordu Bielsko-Białej. W pierwszej połowie obu drużynom udało się strzelić po jednej bramce. Druga część spotkania przebiegała na równie zaciętym i wyrównanym poziomie. Drużyna gości w ostatnich minutach podwójnie wykorzystała szansę strzelenia gola, co poskutkowało przegraną gospodarzy 1:3

MTS Knurów - Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (1:1)

Bramki: Arkadiusz Suchiński 12. - Kamil Surmiak 1., Mateusz Madzia 36., Wojciech Łasak 37.

MTS: Adrian Zabłocki, Arkadiusz Suchiński, Krzysztof Górka, Bartłomiej Flis, Rafał Adamkowski, Michał Szczurek, Adam Dziuba, Maciej Stopa, Grzegorz Górka, Dariusz Flis. Trener: Damian Kraska.