Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Druga drużyna GTK wygrywa w Bytomiu

15.12.2018 16:21 | 0 komentarzy | epi

W 9. kolejce koszykarskiej III ligi mężczyzn GTK Gliwice II wygrało z UKS-em MOSM Bytom

W piątkowym spotkaniu 3 ligi mężczyzn już po pierwszej kwarcie na dziesięciopunktowe prowadzenie wyszła drużyna gości, wygrywając 18:8. W drugiej kwarcie obie drużyny zdobyły po piętnaście punktów. Po przerwie koszykarze z Gliwic zwiekszyli przewagę, po trzeciej kwarcie do jedenastu punktów, a w całym meczu do piętnastu, ostatczenie wygrywając 67:52.

Najlepiej punktującym zawodnikiem meczu został Michał Spinczyk z GTK, 28 punktów. Po 9 meczach GTK Gliwice jest na trzecim miejscu tabeli III ligi.

UKS MOSM Bytom - GTK Gliwice II 52:67 (8:18, 15:15, 17:18, 12:16)

GTK Gliwice: Michał Podulka 7, Szymon Tobiasz 3, Jacek Nowak, Grzegorz Nowak, Maciej Czachor 2, Mikołaj Adamczak 2, Szymon Kukuczka 2, Szymon Wąsik 21, Michał Spinczyk 28, Mateusz Poloczek 2