środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

800 punktów MKKS-u Rybnik

15.12.2018 22:00 | 0 komentarzy | adi

MKKS Rybnik wygrał dziewiąte spotkanie ligowe z rzędu. Tym razem pokonał MCKS Czeladź 70:49.

Rybniczanie już do przerwy uzyskali 21 punktów przewagi, wygrywając drugą kwartę aż 21:4. W dwóch ostatnich częściach rywale nie zdołali odrobić strat. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Krzysztof Zieliński - 19.

Była to dziewiąta wygrana MKKS-u w dziewiątym spotkaniu tego sezonu III ligi. Co ciekawe, rybniczanie w tych meczach rzucili łącznie równo 800 punktów.

MKKS Rybnik - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 70 : 49 (16:12, 21:4, 12:22, 21:11)

MKKS: Rafał Koczy 7, Andrzej Mazur 7, Mateusz Rakszawa, Tomasz Tomanek 14, Adam Białdyga 6, Krzysztof Zieliński 19, Błażej Sładek 12, Igor Lewandowski 3, Jakub Sikora, Paweł Grabowski 2.