Piłkarki UKS Start Pietrowice Wielkie pokonały Jarosław przed przerwą świąteczną [ZDJĘCIA]

16.12.2018 21:56 | 0 komentarzy | tom

W niedzielny wieczór w Arenie Rafako odbył się mecz IX kolejki II ligi kobiet w piłkę ręczną. Pietrowiczanki podjęły drugą drużynę z Jarosławia. Pierwsza połowa wyraźnie należała dla gospodyń, które po 30 minutach prowadziły 20:8. W drugiej połowie lepsze okazały się podopieczne Marzanny Ulmy, jednak przewaga zawodniczek UKS-u z pierwszej części spotkania pozwoliła im na pewną wygraną.

UKS Start Pietrowice Wielkie - SPR JKS II Jarosław 35:26 (20:8)

Spotkanie sędziowali: Artur Jędrycha, Marcin Pytlik.

Start: Nicole Chmielewska 5, Nicole Gabryel 3, Dominika Wilczek, Sandra Poznańska 3, Marta Steuer 7, Klara Gotzmann 4, Klaudia Krawczyńska, Natalia Czekała 4, Karolina Bugdoll 2, Weronika Chrobak 4, Sandra Kowalewska 1, Karolina Kalinowska, Agata Podsiadło 2, Sandra Jokel. Trener: Joachim Wieczorek.

SPR: Dagmara Kulpa, Paula Wojtaszek, Iga Wicińska, Klaudia Naleśniak, Marlena Kiełbasa, Olga Kozdrowicz, Martyna Mitura, Katarzyna Moszkowicz, Wiktoria Nowogrodzka, Malwina Bartoszek, Aleksandra Rygiel, Katarzyna Szot. Trener: Marzanna Ulma.