Pierwsza porażka RMKS-u Rybnik

17.12.2018 21:57 | 0 komentarzy | epi

W 11. kolejce 2 ligi koszykówki kobiet RMKS Rybnik przegrał wyjazdowy mecz z KU AZS UŚ Katowice

Koszykarki RMKS-u Rybnik przegrały pierwszy mecz w tym sezonie. W pierwszej kwarcie uległy zawodniczkom z Katowic 26:7. W kolejnej części zagrały lepiej, wygrywając 21:15, ale na przerwę schodziły z trzynastopunktową stratą. W trzeciej kwarcie rybniczanki znowu wygrały 21:15. Czwarta kwarta przypieczętowała zwycięstwo gospodyń, które wygrały 21:4, a cały mecz 77:53. W kolejny weekend RMKS zagra z UKS-em LA-Basket Piekary Śląskie.

KU AZS UŚ Katowice - RMKS Rybnik 77:53 (26:7, 15:21, 15:21, 21:4)

RMKS Rybnik: Martyna Gruszka 1, Katarzyna Jagła, Aleksandra Rok, Sylwia Wojtylas 6, Weronika Pawlak 18, Nikola Ponikowska 8, Zuzanna Paradowska, Małgorzata Struzik 3, Wiktoria Ozga, Karolina Szlachta 11, Joanna Sobota 6, Vittoria Conte