Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Piłkarki ROW-u przegrywają u siebie

07.01.2019 21:33 | 0 komentarzy | epi

TS ROW Rybnik przegrał u siebie w 6. kolejce halowej Ekstraligi kobiet z ISD-AJD Częstochową

Pierwsza połowa spotkania w Rybniku zakończyła się bezbramkowym remisem, ale to gospodynie miały więcej sytuacji na zdobycie pierwszego gola, lecz w bramce bardzo dobrze radziła sobie bramkarka z Częstochowy. W 25 minucie bardzo dobrą okazję zmarnowała Klaudia Adamek, a trzy minuty później samobójczego gola zdobyła Edyta Botor. W 30 minucie drużyna gości wyszła na dwubramkowe prowadzenie po golu Oliwii Pająk. Rybniczanki próbowały odrobic starty, w 33 minucie Klaudia Adamek zdobyła bramkę kontaktową, ale mecz zakończył sie zwycięstwem ISD-AJD Częstochowa 2:1. TS ROW Rybnik jest na ostatnim miejscu w tabeli.

TS ROW Rybnik - ISD-AJD Częstochowa 1:2 (0:0)

Bramki: Edyta Botor 27. (samobójcza), Klaudia Adamek 33. - Oliwia Pająk 29.

TS ROW Rybnik: Dąbek - Fuchs, Botor, Pluta, Rosak, Nowosielska, Adamek, Garcarczyk, Guzik, Kamińska, Kubik, Sobota, Szymanowska