środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RKK AZS Racibórz przegrał po dogrywce

13.01.2019 09:52 | 0 komentarzy | epi

W 14. kolejce koszykarskiej II ligi kobiet RKK AZS Racibórz przegrał z KS Pogoń Ruda Śląska

Cztery kwarty spotkania rozgrywanego w Rudzie Śląskiej były bardzo wyrównane i zakończyły się wynikiem 66:66. Pierwszą kwartę jednym punktem wygrały gospodynie 16:15, a w drugiej przyjezdne odrobiły straty wygrywając 17:16. Trzecia i czwarta kwarta zakończyła się remisem, kolejno 12:12 i 22:22. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka w której lepsze okazały się koszykarki z Rudy Śląskiej, które wygrały 9:1.

Najlepiej punktującą zawodniczką meczu została Paulina Kamińska, 21 punktów. W zespole z Raciborza najwięcej punktów zdobyła Monika Opiatowska, 19. W tym spotkaniu trenera RKK AZS Racibórz, Marka Juszkiewicza zastępował Marcin Parzonka.

KS Pogoń Ruda Śląska - RKK AZS Racibórz 75:67 (16:15, 16:17, 12:12, 22:22, 9:1)

RKK AZS Racibórz: Botorek 6, Chuda 12, Bogusz 4, Karwot 11, Opiatowska 19, Kucza 2, Sipiel, Zimnicka 13