Kolejna porażka Sośnicy

13.01.2019 14:22 | 0 komentarzy | epi

W 12 kolejce I ligi piłki ręcznej kobiet SPR Sośnica Gliwice przegrała z MKS-em Olimpia-Beskid Nowy Sącz

Drugą rundę I ligi piłkarki Sośnicy Gliwice rozpoczęły od porażki w Nowym Sączu, mimo dobrego początku meczu. W trzeciej minucie karnego obroniła Patrycja Wróbel, a w dziesiątej piłkarki z Gliwic prowadziły 4:1. Olimpia odrobiła starty w 15 minucie, wyrównując na 4:4. Kolejne minuty to bardzo dobra gra sośniczanek, które wyszły na czterobramkowe prowadzenie, ale duża ilośc strat spowodowała, że na przerwę schodziły tylko z jednobramkową przewagą. Po 10 minutach drugiej połowy gospodynie prowadziły 14:11, a w dalszej części meczu szczypiornistki z Gliwic nie wykorzystały dwóch rzutów karnych i przy grze punkt za punkt mecz zakończył się zwycięstwem Olimpii 22:18.

Po dwunastu spotkaniach SPR Sośnica Gliwice jest na 7 miejscu w tabeli I ligi. W kolejnym tygodniu zagra u siebie z AZS-AWF Warszawa.

MKS Olimpia-Beskid Nowy sącz - SPR Sośnica Gliwice 22:18 (8:9)

SPR Sośnica Gliwice: Kostrzewska Paulina 6, Golec Karolina 5, Wyrzychowska Katarzyna 3, Frątczak Magdalena 2, Krzymińska Małgorzata 2, Wróbel Patrycja, Pachołek Daria, Walus Paulina, Olejarczyk Aleksandra