Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Gliwiczanie ograni na własnym terenie

13.01.2019 14:36 | 0 komentarzy | adi

Koszykarze KŚ AZS Gliwice przegrali u siebie z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym 51:58.

Spotkanie w Gliwicach było wyrównane, ale to goście byli przez większość czasu na prowadzeniu. Pierwszą kwartę wygrali zaledwie jednym punktem, a do przerwy powiększyli przewagę do pięciu "oczek". W trzeciej części gliwiczanie odrobili trzy punkty, co zapowiadało emocje w decydującej partii. Na pięć minut przed końcem "Akademicy" objęli prowadzenie, jednak ostatecznie wygrali zawodnicy MCKS-u, dzięki czemu w tabeli zbliżyli się do zajmującego trzecie miejsce KŚ AZS-u na dwa punkty.

Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Wiktor Kaniewski - 11.

KŚ AZS Gliwice - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 51:58 (14:15, 15:19, 14:11, 8:13)

AZS: Wojciech Wąsowicz, Mateusz Keler, Wojciech Kuśmierz 6, Sebastian Dukland, Adrian Chrószcz 5, Jakub Wania 8, Wiktor Kaniewski 11, Cyprian Błaszczyk 5, Bartosz Matysiak 5, Łukasz Piwowarczyk 5, Mateusz Tobiasz, Kamil Michalik 6.