Udany rewanż hokeistów JKH GKS Jastrzębie

24.01.2019 09:43 | 0 komentarzy | dud

W meczu 42. kolejki Polskiej Ligi Hokeja na lodzie, JKH GKS Jastrzębie wygrał z drużyną KH Energa Toruń.

Wtorkowym zwycięstwem hokeiści z Jastrzębia zapewnili sobie czwartą lokatę na koniec sezonu zasadniczego.

Podczas meczu w Toruniu JKH zagrał bez Tomasza Kominka, Jakuba Grofa i Vladimira Lukaczika. Nie stanowiło to jednak problemu, ponieważ już od pierwszych minut spotkania było widać przewagę gości. Pierwsza tercja zakończyła się minimalnym prowadzeniem JKH 1:0. Bardzo dużo działo się w drugiej części gry, w której padło aż pięć bramek. Jednak to goście podwyższyli prowadzenie do wyniku 4:2. Ostatnia tercja była bardzo podobna do pierwszej. Hokeiści z Jastrzębia strzelili jednego gola i wygrali ostatecznie 5:2.

KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:5 (0:1, 2:3, 0:1)