Jedynka Rybnik przegrywa po raz czternasty

28.01.2019 10:52 | 0 komentarzy | rafbl

Czternastą porażkę w sezonie poniosły siatkarki UKS-u Jedynki Rybnik, które w sobotnim spotkaniu 15. kolejki rozgrywek I Ligi Śląskiej Kobiet przegrały wyjazdowe spotkanie w Pszczynie. Rybniczanki z kompletem porażek zajmują ostatnie miejsce w tabeli mając na swoim koncie zaledwie jedno "oczko".

Premierowa odsłona spotkania należała do miejscowych, które nie miały większych problemów z pokonaniem przyjezdnych z Rybnika, z którymi wygrały pewnie do 20. Druga partia miała bardziej wyrównany przebieg. Zdecydowanie lepiej grające rybniczanki zwyciężyły po wyrównanej końcówce do 23 doprowadzając do remisu po 1. Trzeci set był kompletnie nieudany dla podopiecznych trener Michaliny Cicheckiej-Meisner, które nie były w stanie nawiązać walki z pszczyniankami i przegrały bardzo wysoko do 12. Czwarta partia miała bardzo podobny przebieg do seta pierwszego. Miejscowe kontrolowały boiskowe wydarzenia i zwyciężyły pewnie do 20, a w całym spotkaniu 3:1.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Erbud Jedynka Rybnik 3:1 (25:20, 23:25, 25:12, 25:20)

Centrum: Pustelnik, Wincencik, Szyszka, Młynarczyk, Pyrek, Chowaniec N. oraz Puchałka (libero), Chowaniec D.

Jedynka: Prudel, Szmajduch, Koterla, Kwaśny, Krzystała, Dudek oraz Smołka (libero)