Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Kolejna porażka ROW-u Rybnik

28.01.2019 23:07 | 0 komentarzy | epi

W 9. kolejce futsalowej Ekstraligi kobiet TS ROW Rybnik przegrał z AZS-em Uniwersytet Jagielloński

Rybniczanki dobrze weszły w mecz, już w pierwszej minucie zdobywając gola. Po 11 minutach gry prowadziły 2:0, po trafieniu Klaudii Adamek. W pierwszej połowie zawodniczki z Krakowa zdobyły jeszcze kontaktowego gola i na przerwę ROW schodził z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron bramki strzelały już tylko przyjezdne. W 24. minucie odrobiły straty, a minute później wyszły na prowadzenie. W końcowce AZS UJ ustalił wynik spotkania po golach Weroniki Wójcik i Izabeli Tracz.

TS ROW Rybnik z trzema punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

TS ROW Rybnik - AZS Uniwersytet Jagielloński 2:5 (2:1)

Bramki: Daria Pluta 1., Klaudia Adamek 11. - Weronika Wójcik 14., 38., Karolina Dul 24., Agnieszka Bryzek 25., Izabela Tracz 38.

TS ROW Rybnik: Andżelika Dąbek, Daria Pluta, Dominika Rosak, Żaneta Sobota, Aneta Szymanowska, Justyna Siwek, Klaudia Adamek, Martyna Guzik, Marta Kamińska