imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Wygrany sparing ROWu

02.02.2019 14:06 | 0 komentarzy | dud

Piłkarze ROWu 1964 Rybnik wygrali mecz sparingowy z Rekordem Bielsko-Biała.

Piłkarze z Rybnika wygrali pierwszy mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej II ligi. Podopieczni Jacka Trzeciaka pokonali trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała.

Do przerwy zanosiło się na kolejny niekorzystny wynik dla piłkarzy z Rybnika, ponieważ przegrywali z Rekordem 1:0. Jednak druga połowa przyniosła dwa gole dla ROWu i ostatecznie wygraną 2:1. Bramki dla drugoligowca strzelili zawodnik testowany oraz Mateusz Mazurek.

ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

Bramki:

Mateusz Mazurek, zawodnik testowany - Marcin Wróbel

Skład ROW-u:

Aleksander Łubik - Piotr Dudzik, Bartłomiej Polok, Bartosz Kunat, Przemysław Szkatuła, Dominik Zawadzki, Radosław Dzierbicki, Krzysztof Koch, Damian Koleczko, Robert Tkocz, Bartosz Giełażyn. Grali także: Jan Janik, Szymon Jary, Marek Krotofil, Paweł Jaroszewski, Michał Rostkowski, Mateusz Bukowiec, zawodnik testowany, Mateusz Mazurek, Kamil Spratek, Przemysław Brychlik.