Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Jeden rzut od zwycięstwa

03.02.2019 09:50 | 0 komentarzy | adi

Drugi zespół GTK Gliwice przegrał zaledwie jednym punktem z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym.

Spotkanie MCKS-u z drugim zespołem GTK Gliwice było bardzo wyrównane i zacięte, a wynik praktycznie cały czas oscylował wokół remisu. Pierwszą kwartę czterema punktami wygrali gliwiczanie, ale w połowie meczu przewaga stopniała do jednego "oczka". W trzeciej - jednym punktem - lepszy okazał się drugi zespół GTK. Końcówka pojedynku należała jednak do miejscowych, którzy ostatecznie wygrali 61:60.

W tabeli III ligi GTK zajmuje trzecie miejsce ze stratą sześciu punktów do prowadzącego MKKS-u Rybnik.

Miejski Czeladzki Klub Sportowy - GTK Gliwice II 61:60 (15:19, 15:12, 15:16, 16:13)

GTK: Michał Podulka 5, Grzegorz Nowak, Szymon Tobiasz 8, Jacek Nowak, Damian Godula 3, Szymon Kukuczka 6, Szymon Wąsik 20, Mikołaj Adamczak 6, Szymon Kusyk, Mateusz Poloczek 12.