Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Wysokie zwycięstwo ROW-u nad trzecioligowcem

13.02.2019 19:31 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarze trenera Jacka Trzeciaka odnieśli wysokie zwycięstwo nad trzecioligowym Ruchem Radzionków. ROW wygrał 5:1.

Rybnicki drugoligowiec rozegrał bardzo dobre spotkanie i pewnie zwyciężył 5:1. W pierwszej połowie trafiali Kamil Spratek i Przemysław Brychlik, zaś w drugiej części spotkania swoje dwie bramki dołożył Bartosz Giełażyn i jedną Damian Koleczko.

Spotkanie rozegrano na sztucznym boisku RKP.  Był to siódmy zimowy sparing ROW-u. Drużyna trenera Trzeciaka po słabym początku - trzech porażkach i jednym remisie, wygrała trzeci mecz kontrolny z rzędu.

16 lutego rybnicki ROW czeka bardzo ciekawy test. W sparingu zmierzy się z pierwszoligową Garbarnią Kraków. Początek sezonu wiosennego o ligowe punkty 2 marca meczem z Elaną Toruń.

ROW 1964 Rybnik - Ruch Radzionków 5:1 (2:0)

Skład ROW:

I połowa: Łubik - Jaroszewski, zawodnik testowany, Krotofil, Kunat, Koch, zawodnik testowany, Tkocz, Spratek, Mazurek, Brychlik.

II połowa: Rosa - Janik, Bober, Jary, Szkatuła, Koleczko, Polok, zawodnik testowany, Rostkowski, Zawadzki, Giełażyn