imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

GKS Jastrzębie wygrał z trzecioligowcem

16.02.2019 14:11 | 0 komentarzy | dud

Piłkarze GKSu Jastrzębie wygrali kolejny mecz sparingowy.

Piłkarze pierwszoligowego GKSu Jastrzębie wygrali mecz sparingowy z trzecioligową Stalą Brzeg. Przeciwnik GKSu zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli grupy III.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Wynik meczu otworzył zawodnik GKSu Adam Żak, a wyrównał Karol Danielik. Druga połowa należała do wyżej notowanego klubu z Jastrzębia. Podopieczni trenera Skrobacza dołożyli dwie bramki i ostatecznie wygrali 3:1.

GKS Jastrzębie - Stal Brzeg 3:1 (1:1)

Bramki:

Adam Żak 19, Kamil Szymura 57, Marek Mróz 75 - Karol Danielik 34

GKS Jastrzębie:

(I połowa) Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Piotr Pacholski, Kacper Kawula, Oskar Mazurkiewicz, Damian Tront, Dawid Chochulski, Patryk Skórecki, zawodnik testowany, Krzysztof Gancarczyk, Adam Żak.

(II połowa) Hubert Gostomski - Dominik Kulawiak, Bartosz Jaroszek, Kamil Szymura, Dawid Gojny, Marek Mróz, Maciej Spychała, Patryk Skórecki, Kamil Jadach, Farid Ali, Kamil Adamek.