imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

NMC Górnik Zabrze na podium rundy zasadniczej

17.03.2019 08:20 | 0 komentarzy | dud

NMC Górnik Zabrze wygrał ważny mecz PGNiG Superligi z Chrobrym Głogów.

Szczypiorności NMC Górnika Zabrze wywalczyli sobie utrzymanie trzeciego miejsce na koniec rundy zasadniczej PGNiG Superligi.

Mecz lepiej rozpoczął Chrobry i wypracował dwubramkową przewagę. Jednak zawodnicy Górnika bardzo szybko wyrównali i objęli prowadzenie. Od tego momentu NMC Górnik utrzymywał kilkubramkową przewagę nad Chrobrym i na przerwę schodził prowadząc pięcioma bramkami.

W drugiej połowie obraz gry był podobny. W barwach Górnika dobrą skuteczność pokazywał Sasza Buszkow. Gospodarze mieli cały czas minimalną przewagę i ostatecznie wygrali spotkanie 29:24.

NMC Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 29:24 (13:7)