Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

JKS SMS Jastrzębie z osiemnastą wygraną w sezonie

20.03.2019 12:02 | 0 komentarzy | rafbl

W sobotnie popołudnie zawodniczki Jastrzębskiego Klubu Siatkarskiego rozegrały w Łaziskach Górnych przedostatnie w tym sezonie spotkanie w rozgrywkach I Ligi Śląskiej Kobiet. Faworytki z Jastrzębia-Zdroju nie zawiodły i pokonały rywalki w czterech setach.

Premierowa odsłona spotkania od początku przebiegała pod dyktando przyjezdnych. Wyraźnie lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła jastrzębianki bez problemów zwyciężyły bardzo wysoko do 15. Drugi set okazał się bardziej wyrównany i jego losy rozstrzygnęły się dopiero w końcówce. Górą ponownie były siatkarki JKS-u prowadzone przez trenera Jarosława Bodysa, które wygrały do 22. Trzecia partia to dużo lepsza gra gospodyń, które poprawiły swoją grę i zdołały po wyrównanej grze pokonać faworyzowane rywalki do 21. Czwarty set, który okazał sie ostatnim to ponownie pełna kontrola jastrzębianek, które wróciły do bardzo dobrej gry z dwóch pierwszy partii. Przyjezdne wygrały do 18, a całe spotkanie 1:3 odnosząc osiemnaste zwycięstwo w sezonie.

MOSiR Polonia Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (15:25, 22:25, 25:21, 18:25)