Wtorek, 29 listopada 2022

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Szczypiornistki w ostatniej chwili musiały zmienić halę. Zagrały dla Arka w Rudniku [ZDJĘCIA]

22.03.2019 22:12 | 0 komentarzy | tom

W piątek w hali sportowej w Rudniku odbyło się spotkanie w ramach II ligi kobiet pomiędzy UKS-em Start Pietrowice Wielkie oraz MKS-em Start Michałkowice. Gospodynie pewnie wygrały z kilkunasto punktową przewagą z rywalkami. Podczas meczu sprzedawane były cegiełki na leczenie Arkadiusza Górszczyka.

Szczypiornistki w ostatniej chwili musiały zmienić halę. Zagrały dla Arka w Rudniku [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas spotkania można było pomóc choremu na SLA (Stwardnienie Zanikowe Boczne) Arkowi Górszczykowi. Zbiórka była zapowiadana już podczas poprzedniego meczu, który odbył się 9 marca oraz na portalu społecznościowym. Niestety w środę (dwa dni przed meczem) klub otrzymał informację od zarządcy Areny Rafako, że mecz nie może się odbyć w planowanym terminie, ponieważ od ponad tygodnia uszkodzony jest kosz wiszący nad parkietem. Klub miał niemałe problemy w organizacji zastępczej hali w tak krótkim czasie. Ostatecznie mecz odbył się w Rudniku, gdzie przybyło znacznie mniej kibiców niż ma to miejsce w Raciborzu. Ci, który przybyli pokazali, że mają dobre serce i wrzucili do puszki okrągłą sumę 2 tysięcy złotych.

UKS Start Pietrowice Wielkie - MKS Start Michałkowice 31:17 (13:12)

UKS: Nicole Chmielewska 2, Karolina Plutka, Nicole Gabryel 3, Sandra Poznańska 1, Matra Steuer 1, Nikolina Posmyk 7, Klara Gotzmann 8, Klaudia Krawczyńska, Karolina Bugdoll 2, Weronika Malinowska 3, Weronika Chrobak 1, Sandra Kowalewska 1, Agada Podsiadło 2, Sandra Jokel. Trener: Joachim Wieczorek.

MKS: Martyna Szybalska, Nicola Jarząbek 2, Klaudia Drost, Karolina Misiak, Magdalena Grzymek 3, Alicja Widera 4, Natalia Kudla, Natalia Szczepaniak 1, Marta Grabowska, Zuzanna Harf, Klaudia Kulik, Ewelina Morczyńska 1, Monika Jerczyńska, Wiktoria Firecka, Karolina Deresińska, Daria Nawrocka 5. Trener: Aleksander Flota.