Pawłów wygrał w nudnych derbach [WIDEO]

23.03.2019 20:45 | 2 komentarze | kozz

Dopisać trzy punkty w tabeli i najlepiej zapomnieć o tym meczu. Sobotnie derby Pawłowa ze Startem Pietrowice Wielkie były nudne, a emocje dostarczył dopiero doliczony czas gry.

Materiał wideo:

Mecz idealnie rozpoczął się dla ekipy z Pawłowa. W 7. minucie po golu Rafała Wiglendy gospodarze objęli prowadzenie. Do końca I i II połowy nie działo się nic co warto byłoby uznać za ciekawe. Dopiero w doliczonym czasie do ataków zerwał się zespół z Pietrowic Wielkich, który chciał wyrównać w sześciu minutach dodanych przez sędziego. Ostatecznie mecz zakończył się w 99. minucie zwycięstwem 1:0 po stronie LKS-u Pawłów. Więcej według relacji sędziego działo się po zakończonym meczu. Tomasz Śliwiński z LKS Start został ukarany czerwoną kartką za zamiar oplucia sędziego asystenta. Z oceną sędziego nie zgadzał się kierownik pietrowickiego klubu.

LKS Pawłów - LKS Start Pietrowice Wielkie 1:0 (1:0)

Rafał Wiglenda 7.

Żółte kartki: Szymon Trzeciakowski, Tomasz Gromala (obaj Pawłów) - Michał Krutki, Patryk Kyrcz, Tomasz Śliwiński, Oskar Bolik /na ławce/ (wszyscy Pietrowice).

Czerwona kartka: Tomasz Śliwiński (Pietrowice, po meczu).

Sędziowali: Sebastian Stopa, Tomasz Figurniak, Tomasz Sobeczko.