środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

KKS Zabrze wygrywa z Gorzowem

31.03.2019 19:34 | 0 komentarzy | epi

W 12. kolejce II ligi piłki nożnej kobiet KKS Zabrze wygrał z TKKF Stilon Gorzów

KKS Zabrze w pierwszym meczu rundy wiosennej zagrał na własnym boisku z TKKF Stilon Gorzów. Pierwsza część spotkania zakończyła sie bezbramkowym remisem. W drugiej połowie po strzale Simony Wrazidło w 68. minucie gospodynie wyszły na prowadzenie. Mecz zakończył się zwycięstwem zabrzanek 1:0.

Po 12. kolejkach KKS Zabrze jest na 2 miejscu w tabeli. W przyszłym tygodniu zagra na wyjeździe z liderem II ligi SWD Wodzisław Śląski.

KKS Zabrze - TKKF Stilon Gorzów 1:0 (0:0)

Bramka: Simona Wrazidło 68.

KKS Zabrze: Simona Wrazidło, Klaudia Ledwoń, Roxana Fross, Joanna Kęsoń, Laura Englisz, Wioletta Dziółko (46. Natalia Sypniewska), Angelika Czmok, Kamila Brzezina (68. Izabela Jaklowska), Barbara Iwańska (78. Wioleta Milota-Mikołajewska), Marta Jastrzębska, Barbara Żelichowska