Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Festiwal kartek w meczu Porawia

01.04.2019 14:19 | 0 komentarzy | dud

W meczu 19. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Porawie Większyce wygrało ze Swornicą Czarnowąsy.

Na boisku było bardzo dużo walki, co zaowocowało aż 12 żółtymi kartkami oraz jedną czerwoną.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, a obie drużyny miały pojedyncze sytuacje do otwarcia wyniku meczu. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy niespodziewanie to goście objęli prowadzenie, a gola zdobył Kamil Szafarczyk. Swornica ostatnie 20. minut meczu grała w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Szymon Pastuszek.

Porawie w końcówce przeważało i zdobyło gola na 2:0 w doliczonym czasie gry. Dla ekipy z Większyc to bardzo cenne punkty. Porawie zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Swornica Czarnowąsy - Porawie Większyce 0:2 (0:0)