Czwartek, 2 grudnia 2021

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Półmaraton Leśny w Kuźni Raciborskiej z Justyną Święty-Ersetic [WIDEO]

06.04.2019 16:03 | 0 komentarzy | kozz

W Kuźni Raciborskiej po raz czwarty odbył się Półmaraton Leśny Rafamet. Drugi raz startowali także kijkarze w "Dyszce z Kija". Najlepsi biegacze otrzymali nagrody z rąk Mistrzyni Europy w biegach na 400 metrów - Justyny Święty-Ersetic. W nowej roli na półmaratonie pojawił się także były dyrektor OSiR Racibórz, Krzysztof Borkowski. Zobacz materiał wideo!

Półmaraton Leśny w Kuźni Raciborskiej z Justyną Święty-Ersetic [WIDEO]
Burmistrz Paweł Macha miał okazję pierwszy raz gościć Justynę Święty-Ersetic w Kuźni Raciborskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W kategorii Open na dystansie 21 km i 097 metrów najlepszy okazał się Paweł Kosek z Tych, który wbiegł na metę z czasem 1h 15 min. i 30 s. Wyprzedził Mateusza Wolnika z Lysek (1:16:10) i Szymona Wolka z Tych (1:19:45). PEŁNE WYNIKI TUTAJ

W kategorii Pracownik Rafamet półmaraton najszybciej przebiegła Karina Widuch, a w kategorii Służba Leśna najlepszy był Bartosz Małka. Wśród mieszkańców Kuźni Raciborskiej wygrał Andrzej Grzesik przed Januszem Kruszelnickim i Sebastianem Sadło.

Dyszkę z Kija najszybciej przemaszerował Marian Małka z Gliwic (1:00:34) przed Andrzejem Kupczykiem z Dziergowic (1:05:33) i Janem Dudkiem z Kędzierzyna-Koźla (1:05:58). PEŁNE WYNIKI TUTAJ

Organizatorzy zapowiadają nie tylko kolejną piątą edycję półmaratonu, ale także pierwszą edycję runmageddonu. Opinie biegaczy, a także rozmowy z Justyną Święty-Ersetic i Krzysztofem Borkowskim w materiale wideo.

Ludzie:

Justyna Święty-Ersetic

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka