Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Druga porażka AZS-u. Koniec marzeń o awansie

06.04.2019 18:22 | 0 komentarzy | adi

AZS Gliwice przegrał z MKS-em Ochotą Warszawa 52:69. Gliwiczanie nie mają szans na awans do kolejnej rundy walki o awans do II ligi.

Gliwiczanie toczyli bardziej wyrównany bój niż wczoraj. Co prawda po pierwszych dwóch kwartach AZS przegrywał różnicą 11 punktów, ale w trzeciej części gry zdołał siedem z nich odrobić. W decydującej kwarcie przewaga warszawian była jednak znacząca i to oni wygrali różnicą 17 "oczek".

Druga porażka w turnieju półfinałowym walki o awans do II ligi oznacza, że AZS stracił szanse na awans. Jutro w "meczu o honor" śląski zespół zagra z gospodarzami, MTS-em Basket Kwidzyn.

KS Hes Basketball Wrocław - KŚ AZS Gliwice 99:47 (23:12, 24:7, 23:8, 29:20)

AZS: Grzegorzewski 10, Kaniewski, Piwowarczyk 4, Błaszczyk 6, Michalik 12 oraz Kuśmierz 7, Wania 5, Dukland, Chrószcz 3, Matysiak, Wąsowicz.

MTS Basket Kwidzyn - MKS Ochota Warszawa 65:86

KŚ AZS Gliwice - MKS Ochota Warszawa 52:69 (14:19, 12:18, 20:13, 6:19)

AZS: Grzegorzewski 6, Kuśmierz 4, Piwowarczyk 6, Błaszczyk 3, Michalik 15 oraz Kaniewski 11, Wania 2, Dukland, Chrószcz 5, Matysiak,

KS Hes Basketball Wrocław - MTS Basket Kwidzyn 06.04.2019, 18:30

MTS Basket Kwidzyn - KŚ AZS Gliwice 07.04.2019, 11:00

MKS Ochota Warszawa - KS Hes Basketball Wrocław 07.04.2019, 13:30