Sośnica Gliwice wygrywa z MTS-em Żory

07.04.2019 10:40 | 0 komentarzy | epi

W 19. kolejce I ligi piłki ręcznej kobiet SPR Sośnica Gliwice wygrała z MTS-em Żory

Od pierwszych minut spotkania w Gliwicach lepiej prezentowała się Sośnica, która po kwadransie gry prowadziła 10:6. MTS jednak odrobił straty i pierwsza połowa zakończyła się remisem 17:17. Po przerwie mimo chwilowej przewagi drużyny gości, gospodynie wyszły na prowadzenie, którego nie oddały go już do końca meczu wygrywając 32:27.

Po 19 kolejkach SPR Sośnica Gliwice jest na 5 miejscu w tabeli I ligi, A MTS Żory zajmuje miejsce przedostatnie.

SPR Sośnica Gliwice - MTS Żory 32:27 (17:17)

SPR Sośnica Gliwice: Golec 9, Olejarczyk 7, Walus 7, Frątczak 3, Wyrzychowska 3, Kostrzewska 1, Powyszyńska 1, Łukaszewicz 1, Pytlos, Smodis, Walentyńska, Wróbel, Zalewska, Zizulewska

MTS Żory: Mikosz 7, Romanowska 5, Justka 4, Moskal 4, Busk 3, Stuchlik 1, Wojciechowska 1, Jakóbczyk 1, suda 1, Matczak, Drozdowska