SWD Wodzisław górą w meczu na szczycie drugiej ligi

07.04.2019 14:05 | 0 komentarzy | epi

W 13. kolejce II ligi piłki nożnej kobiet SWD Wodzisław Śląski wygrał z KKS-em Zabrze 4:1

Lider II ligi SWD Wodzisław w meczu z wiceliderem już w drugiej minucie spotkania wyszedł na prowadzenie po golu Agnieszki Gałuszka-Bielica. W 30. minucie ta sama zawodniczka zdobyła drugą bramkę, a w końcówce pierwszej połowy na 3:0 podwyższyła Anita Buchta. Zaraz po przerwie Roxana Fross po strzale z rzutu karnego zdobyła pierwszego gola dla KKS Zabrze, ale wynik w 60 minucie, również z jedenastki ustaliła Patrycja Wołczyk. SWD Wodzisław Śląski po tym spotkaniu ma 7 punktów przewagi nad drużyną z Zabrza.

SWD Wodzisław Śląski - KKS Zabrze 4:1 (3:0)

Bramki: Agnieszka Gałuszka-Bielica 2., 30., Anita Buchta 45., Patrycja Wołczyk (k) 60. - Roxana Fross (k) 46.