JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiosenne rozgrywki juniorów nabierają właściwego rytmu. Słoneczna aura pozwala drużynom w sprzyjających warunkach rywalizować o ligowe punkty i daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych rywali. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (06/07.04.2019)
- Pawłów – Rudy 2:2 (0:2)
- Tworków – Lyski 6:2 (4:1)
- Nędza – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 2 | 6 | 11:4 |
2. | Nędza | 1 | 3 | 9:0 |
3. | Pawłów | 1 | 1 | 2:2 |
4. | Rudy | 2 | 1 | 4:7 |
5. | Lyski | 2 | 0 | 2:15 |
Zapowiedź III kolejki (14.04.2019)
Nędza – Tworków (nd 11:00), Lyski – Pawłów (nd 11:00), Rudy – pauza.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (07.04.2019)
- Jankowice – Dębieńsko 7:0 (2:0)
- Czuchów – Boguszowice 2:0 (0:0)
- Chwałowice – Forteca Świerklany 2:4 (1:3)
- Żory – Ruptawa 0:3 (wo)
- Baranowice – Ochojec 0:3 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany | 10 | 28 | 63:5 |
2. | Ruptawa | 10 | 27 | 31:12 |
3. | Chwałowice | 10 | 22 | 59:9 |
4. | Jankowice | 10 | 16 | 38:29 |
5. | Czuchów | 10 | 15 | 28:38 |
6. | Boguszowice | 10 | 13 | 19:26 |
7. | Ochojec | 10 | 9 | 16:45 |
8. | Dębieńsko | 10 | 9 | 11:42 |
9. | Żory* | 10 | 8 | 24:31 |
10. | Baranowice* | 10 | 0 | 5:57 |
*Dryżyny zostały wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XI kolejki (14.04.2019)
Czuchów – Chwałowice (nd 10:00), Ruptawa – Forteca Świerklany (nd 10:00), Ochojec – Jankowice (nd 15:00), Dębieńsko – pauza, Boguszowice – pauza.
Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki III kolejki (07.04.2019)
- Gorzyce – Rydułtowy 2:3 (2:1)
- Krzanowice – Jejkowice 0:4 (0:2)
- Radlin – ROW Rybnik II 0:6 (0:4)
- Jedłownik – pauza
Wynik zaległego meczu II kolejki (02.04.2019)
- ROW Rybnik II – Krzanowice 4:1 (3:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | ROW Rybnik II | 2 | 6 | 10:1 |
2. | Jedłownik | 2 | 6 | 7:0 |
3. | Jejkowice | 2 | 6 | 6:1 |
4. | Radlin | 3 | 4 | 8:8 |
5. | Rydułtowy | 3 | 4 | 4:6 |
6. | Gorzyce | 3 | 0 | 3:9 |
7. | Krzanowice | 3 | 0 | 2:15 |
Zapowiedź IV kolejki (13/14.04.2019)
Jejkowice – Radlin (sb 10:00), Rydułtowy – ROW Rybnik II (nd 10:00), Jedłownik – Krzanowice (nd 10:00), Gorzyce – pauza.