Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Rezerwy Górnika zagrały na remis

08.04.2019 11:18 | 0 komentarzy | rafbl

W niedzielnym spotkaniu rundy rewanżowej III Ligi rezerwy Górnika Zabrze zremisowały na własnym stadionie ze znajdującą się w strefie spadkowej ligowej tabeli Wartą Gorzów Wielkopolski 1:1.

Trener Piotr Gierczak nie mając wzmocnień z pierwszej drużyny w niedzielnym meczu wystawił mocno młodzieżowy skład. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście, którzy wyszli na prowadzenie strzelając gola do szatni w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Po przerwie do remisu doprowadził Kamil Zapolnik, który w 49 minucie zdobył jak się okazało jedyną bramkę dla Górnika. Mimo ambitnej postawy walecznej młodzieży Górniak wynik nie uległ już zmianie. Zabrzanie z 33 "oczkami" na koncie zajmują w tabeli 8. miejsce.

W następnej kolejce rezerwy zabrzańskiego klubu zagrają w Lubinie z rezerwami miejscowego Zagłębia.

Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski 1:1 (0:1)

Bramki: Zapolnik 49. - Szałas 45+1.

Górnik II: Bielica - Kamiński (60. Pisarek), Nowakowski, Kulanek, Zaradny (42. Cybulski), Jaksik, Kiklaisz, Surowiec, Knabel, Wojdanowski (84. Przybyła).

Warta: Królczyk - Bielawski, Skwara (71. Majerczyk), Surmaj, Witt, Kaczmarczyk, Posmyk (88. Wierzbicki), Ufir (58. Kopeć), Zakrzewski (79. Mętlicki), Szałas, Siwiński.