Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

SWD II Wodzisław górą w Mikołowie

08.04.2019 20:24 | 0 komentarzy | epi

W 13. kolejce III ligi piłki nożnej kobiet SWD II Wodzisław wygrał z AKS Mikołów 2:0

Druga drużyna SWD Wodzisław Śląski wraca z Mikołowa z trzema punktami. Wodzisławianki w 17. minucie spotkania wyszły na prowadzenie. Po pośrednim rzucie wolnym z główki gola zdobyła Aleksandra Krakowczyk. Po przerwie, w 51. minucie za faul na Nicole Jendrzejczyk został podyktowany rzut karny, który bezbłędnie wykonała sama poszkodowana. Po 13 kolejkach rezerwy SWD Wodzisław Śląski są na 3 miejscu w tabeli III ligi. 23 kwietnia zagrają u siebie z drugą drużyną TS ROW-u Rybnik.

AKS Mikołów - KS SWD II Wodzisław Śląski 0:2 (0:1)

Bramki: Aleksandra Krakowczyk 18., Nicole Jendrzejczyk 50. (k)

SWD II Wodzisław Śląski: Martyna Jereczek - Nicole Jendrzejczyk, Julia Woźniak (65. Paulina Ławniczak), Paulina Herzog, Katarzyna Psota (73. Gabriela Niemiec), Aleksandra Szołucha (41. Oliwia Kąsek), Marlena Jaszyk, Aleksandra Krakowczyk, Wiktoria Marzec, Natalia Miąsko, Dominika Ratajczak