Dominacja kadetów i młodzików Unii Racibórz [ZDJĘCIA]

09.04.2019 14:58 | 0 komentarzy | adi

Zapaśnicy Unii Racibórz pokazali się z bardzo dobrej strony w Mistrzostwach Śląska młodzików i Pucharze Śląska kadetów w zapasach w stylu klasycznym.

Zawody odbyły się w Rudzie Śląskiej. W młodszej grupie złote medale wywalczyli: Ron Phirun (38 kg), Mateusz Alot (41 kg), Marcin Szymiczek (62 kg), Wojciech Iwanowski (68 kg), Paweł Tanżyna (75 kg) i Karol Staniewicz (85 kg). Na drugim miejscu uplasował się Kuba Mosek (44 kg), a trzeci był Kamil Janków.

Wśród kadetów złote medale zdobyli: Szymon Sosnkowski (55 kg), Michał Rostek (60 kg) i Maciej Krupa (65 kg). Srebro wywalczył Kamil Sosnowski (65 kg), a na trzecich miejscach uplasowali się: Hugo Kieś-Wiśniewski (65 kg), Igor Skiba (71 kg) oraz Andrea Ratajczak (80 kg).

MKZ Unia Racibórz wygrała klasyfikację drużynową.