8 bramek i wielkie emocje. Tak grają juniorzy Odry i Unii

10.04.2019 13:22 | 1 komentarz | adi

W meczu II ligi juniorów B1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski pokonała Unię Racibórz 5:3.

Spotkanie Unii Racibórz (zawodnicy głównie z roczników 2002/2003) z MKP Odrą Centrum Wodzisław Śląski (2003/2004) zapowiadał się bardzo ciekawie bowiem oba zespoły zajmowały czołowe lokaty w tabeli - wodzisławianie byli na drugim miejscu, a raciborzanie na trzecim.

Jak przystało na czołowe drużyny, mecz był bardzo widowiskowy i emocjonujący. Mimo że to Odra pierwsza objęła prowadzenie, to na przerwę z prowadzeniem schodziła Unia, zdobywając drugą bramkę z rzutu karnego. W drugiej połowie działo się jeszcze więcej, a akcja przenosiła się od jednego do drugiego pola karnego. Odra doprowadziła do wyrównania, ale Unia zdołała ponownie wyjść na prowadzenie, strzelając gola na 3:2. Końcówka należała jednak do gości, którzy znów doprowadzili do remisu, a następnie - po dwóch szybkich kontrach - strzelili dwie bramki. Godne odnotowania było zwłaszcza ostatnie trafienie - strzał z 25 metrów zakończył się golem "w okienko".

Bramki dla Odry Centrum zdobyli m.in. Arkadiusz Woś, syn Jana Wosia oraz Miłosz Pawlusiński - bratanek Dariusza Pawlusińskiego.

Unia Racibórz - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:5 (2:1)

Bramki: Bartosz Łagosz, Adrian Kuczera, Fabian Kaczor - Miłosz Pawlusiński 2, Kacper Skowron, Jakub Bacek, Arkadiusz Woś.