Koniec sezonu na piątkę

15.04.2019 10:38 | 0 komentarzy | adi

W ostatniej kolejce rozgrywek II ligi UKS Start Pietrowice Wielkie wygrał 33:29 na wyjeździe z drugim zespołem JKS-u Jarosław.

Po pierwszych ośmiu minutach gospodynie prowadziły już 4:1, co jakby zmobilizowało zawodniczki Startu. Śląski zespół zaczął seryjnie rzucać bramki i w efekcie do przerwy prowadził aż 18:10. W drugiej części zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone i drużyna z Pietrowic Wielkich, chociaż JKS II odrobił sporą część straty i przegrał ostatecznie 29:33.

Dzięki wygranej Start awansował na piąte miejsce. W 14 spotkaniach UKS wygrał pięć razy. Do zwycięzców - Zgody Bielszowice - zawodniczki z Pietrowic Wielkich straciły 23 "oczka".

JKS II Jarosław - UKS Start Pietrowice Wielkie 29:33 (10:18)

Start: Klaudia Krawczyńska 1, Nicole Chmielewska 5, Karolina Plutka 3, Nicole Gabryel 3, Sandra Poznańska 4, Karolina Bugdoll, Weronika Malinowska 12, Weronika Chrobak 2, Sandra Kowalewska 2, Karolina Kalinowska 1, Sandra Jokel.