Bardzo ważna wygrana Porawia Większyce

20.04.2019 14:43 | 0 komentarzy | dud

W meczu 22. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Porawie Większyce wygrało z Pogonią Prudnik.

Mecz Porawia z Pogonią miał bardzo duże znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. Spotkały się ekipy, które zajmowały trzecie i czwarte miejsce od końca tabeli.

Mecz ułożył się bardzo dobrze dla gospodarzy ponieważ już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Po siedemnastu minutach było już 2:0 dla Porawia. W pierwszej połowie obie ekipy strzeliły jeszcze po jednym golu i do przerwy na tablicy wyświetlał się wynik 3:1.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście, którzy szybko zdobyli drugą bramkę. Piłkarze z Prudnika mieli przewagę, jednak nie potrafili doprowadzić do remisu. Porawie przetrzymało ataki gości i zdobyło bramkę na 4:2.

Ekipa z Większyc zagra za tydzień z ostatnią w tabeli Victorią Chróścice.

Porawie Większyce - Pogoń Prudnik 4:2 (3:1)