Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Dąb Gaszowice odpadł po emocjonującej dogrywce

24.04.2019 22:30 | 0 komentarzy | adi

Dąb Gaszowice przegrał z Polonią Poraj 2:3 i odpadł z Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Spotkanie I rundy dobrze zaczęło się dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie w 19. minucie po golu Zdunka. Dąb mógł podwyższyć, ale Wojciech Ciomek nie wykorzystał dwóch okazji, co zemściło się 10 minut przed końcem. Goście wyrównali i doprowadzili do dogrywki.

W niej Dąb ponownie objął prowadzenie, bo rzut karny wykorzystał Wojciech Orzeł. Prowadzenia nie udało się utrzymać - w drugiej części dogrywki Polonia strzeliła dwie bramki i to ona awansowała do II rundy.

Dąb Gaszowice - Polonia Poraj 2:3 d. (0:1, 1:1)

Bramki: Zdunek 20., Orzeł 104. (k) - Piatkowski 80., Kowalski, 112., 116.

Dąb: Lichoń - Markiefka, Orzeł, Kąkol (65. Elias), Jurczyk (72. Ogon) - Stebel (46. Kraśniewski), Zdunek, Gołyś, Kamil Sikora, Ciomek - Niećko (46. Reguła)