Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Cenna wygrana KKSu Zabrze

29.04.2019 14:27 | 0 komentarzy | dud

W meczu 15. kolejki piłkarskiej II ligi kobiet, KKS Zabrze wygrał z Bielawianką Bielawa.

Piłkarki z Zabrza odniosły ważne zwycięstwo z wiceliderem rozgrywek Bielawianką Bielawa.

Mecz w Zabrzu był wyrównanym spotkaniem. Do przerwy KKS prowadził 2:1. W drugiej połowie pod obiema bramkami działo się wiele. W ostatnich dwudziestu minutach spotkania padły aż cztery bramki. Kiedy Wioletta Dziółko w 78. minucie strzeliła gola na 4:2, wydawało się że jest po meczu. Jednak Bielawianka zdołała zdobyć gola na 4:3 i przycisnąć w końcówce spotkania. Ostatecznie jednak wynik nie uległ zmianie i KKS zdobył cenne trzy punkty.

W następnej kolejce ekipa z Zabrza będzie pauzowała.

KKS Zabrze - Bielawianka Bielawa 4:3 (2:1)